Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бал за началото на учебната година...

Go down 
+3
Джини Уайт
Проф. Елена Здрач
Проф. Де'Луна
7 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Бал за началото на учебната година...   Бал за началото на учебната година... Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 7:33 am

Огромната бална зала бе заобиколена на половина от огледала. От другата страна имаше малки сепарета и масички за по 2 - 4 човека. Невероятната обстановка караше момичетата да се чувставт като принцеси, момчетата като принцове....
Хилядито свещи реещи се над главите им хвърляха мека светлина, която обгръщаше залата... Тази вечер под невероятна обстановка щеше да се проведе бала за началото на учебната година. Мястото бе идеално място за запознанства между учениците и луди танци всяка вечер. Заповядайте!

Ще отключа залата в 19 и 30!
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Проф. Елена Здрач
Зам.директор и Ръководител на дом Грифиндор
Проф. Елена Здрач


Брой мнения : 471
Join date : 10.02.2009
Age : 32

Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за началото на учебната година...   Бал за началото на учебната година... Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 10:54 am

ТЪРЖЕСТВОТО Е ОТКРИТО!
Върнете се в началото Go down
Джини Уайт
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Джини Уайт


Брой мнения : 345
Join date : 15.02.2009
Age : 27
Местожителство : на някоя друга планета

Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за началото на учебната година...   Бал за началото на учебната година... Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 12:49 pm

Джини влезе в балната зала. Беше облечена в прекрасна лилава рокля и носеше обувки в същия цвят. Приличаше на същинска принцеса. Когато се огледа забеляза, че всички момичета изглеждат невероятно. С един бърз поглед из залата тя откри приятелките си. Те седяха в едно сепаре и си говореха. Всички много се зарадваха да видят Джини . Скоро се появиха табли , носещи се във въздуха, на които стояха напитките. На дансинга се появиха първите двойки. Разни момчета започнаха да се разхождат притеснено, с ръце в джобовете. (А бе тези не знаят ли че момичетата няма да ги погнат да танцуват с тях). След като се посмяхме хубаво на тези " джентълмени " един се приближи към нас. (оопс) Огледа ни всичките (ей, приятел ние да не сме ти зеленчуци на пазара!) Добре де, признавам беше сладък. Сигурно не можах да повярвам на късмета си и за това говоря така. ОК . Покани ме да танцувам с него...и нито веднъж не ме настъпи. Заради него и моите нови приятелки първата вечер в Хогуортс беше страхотна.
Върнете се в началото Go down
krisi_lovergood
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
krisi_lovergood


Брой мнения : 57
Join date : 15.02.2009
Age : 27
Местожителство : veliko tarnovo

Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Бала   Бал за началото на учебната година... Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 1:36 pm

Учениците вече бяха сложили балните си костюми и влязоха в залата.Вътре беше невероятно красиво.Всички ученици започнаха да разглеждат залата,която е обсипани в брилянти.Момичетата видяха огледалните стени и веднага започнаха да се гласят и да си приказват на кой му е размазан молива и на кой не. -Навсякъде има свещи!Каза Сиси която бише много притеснена поради причината,че не я бива в танците.Криси каза:Спокойно!Това е за забавление,като неможеш голяма работа и аз немога,но не се оплаквам.Джини се усмихна до уши,което накара Сиси и Криси да избухнат от смях.Джини разведри настроението със своята усмивка, Ловъргуд с шегите си,а Грейнджър с нейните забавни вицове.Стана време за танци.Всички затанцуваха.Някои с ужасно смешни движения,а други с красиви костюми и ефирни рокли танцуваха боженствени танци.Криси и приятелките й танцуваха заедно защото покрай тях нямаше хубави младежи.Като затанцуваха Сиска завъртя Криси толкова силно,че тя падна върху свещите и роклята и пламна в огън.Джини взе най-близката чаша и поля Ловъргуд.Огъня стана по-бурен.В този момент Сиска си извади пръчката изрече някакви странни думи и пламъците изчезнаха. -Оле толкова много ти благодаря Сисе!Ти ми спаси живота!-извика Криси. -Няма защо,но Джини с какво поля Криси??? -Незнам...мислех,че е вода-Отговори грифиндорката. -Мълчете и елате да видите какво стана на ръката ми!-Викна Кристина.Момичетата надвеснаха над ръката й и видяха как на ръката на русокоската се заформя странен белег.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за началото на учебната година...   Бал за началото на учебната година... Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 2:25 pm

Влязох в балната зала и се вазхитих тя беше толкова голяма, имаше широк дансинг, сцена на, която свиреха "Орисниците" , една от най-изветните групи в магьосническия свят. Въздъхнах от възхищение и се запътих към една масичка където бяха Джини, Криси и Злати.
Когато ме видаха Джини каза:
- Изглеждаш великолепно!!!
И на истина беше така, бях облякла новата си лилава рокля, златистите си обувки, ходих специално на фризьор, който ми беше направил изящна прическа и с грима, който мама ми направи изглеждах страхотно .
- Благодаря, вие също! - казах аз.
Седнах при тях и се разбърборихме. Оценявахме всички момчета в залата. И докато разговаряхме не разбрах кога са пуснали музиката. Няколко двойки се поавиха на дансинга. Доста момичета изглеждаха самотни, но момчетата не се решаваха да ги поканят.
На Джини не й се стоеше на едно място, но на нея късмета и се отвори, някакъв сладур я покани на танц. И на мен ми се искаше да потанцувам. Не мина много време и най-готиното момче в залата се приближи до мен. Челюста ми щеше да увисне, но аз се сдържах, ТОЙ МЕ ПОКАНИ НА ТАНЦ. Окопитих се веднага.
- С удоволствие! - отвърнах аз а сърцето ми тупкаше така бързо, той беше толкова сладък.
И двамата тънцувахме доста добре. Следвтория танц спряхме и той отиде да вземе питиета. Веднага отидох при момичетата, Джини вече се беше върнала и чакаше своя кавалер.
- Името му е Джеймс и е от ГРИФИНДОР. Супер, нали. - казах развалнувано аз.
Момичетата се съгласеха с мен и започнаха да подхвърлят най-различни намеци. Момчетата се върнаха с питиетата и аз с Джеймс, Джини и кавалера й седахме на друга маса. На онази нямаше място. Така прекарах вечерта си стахотно, с двете момчета и Джшни се забавлявахме до късно.
Върнете се в началото Go down
Виктория Грей
Първи курс - Слидерин
Първи курс - Слидерин
Виктория Грей


Брой мнения : 165
Join date : 17.02.2009
Age : 31

Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за началото на учебната година...   Бал за началото на учебната година... Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 12:32 am

Влязохме всички в Балната зала и почти всички изахкаха едновременно. Наистина всичко беше много красиво и изящно, имаше дори група свиреща на живо. Няколко двойки излязоха на дансинга – големи са смелчаци, предвит танцувалните им умения, бас държа, че поне половината са от Грифиндор. Мотах се около масите и се молех на всички познати ми богове тази глупост да свърши по-бързо, когато забелязаха 3 първокурснички, за които помня, че ги разпределиха в Гриндор, танцуващи една с друга. Направиха нещо, което би трябвало да е завъртане, но едното от момичетата се строполи върху свещниците и си подпали роклята, другото веднага изсипа чаша вода, но пламъците само се разгоряха още повече и тогава третото момиче направи някаква магия, от която огънят спря. Завъртях се на другата страна след като шоуто свърши, чудейки се кой е успял да вмъкне алкохол тук. Отговорът на този въпрос дойде по-бързо отколкото предполагах-Тим и неговите приятели имаха доста весел и отнесен вид. Освен красавеца-кретен на дома ни, явно е и някакво странно подобие на бунтар.Както казах тъпанар!През останалата част на вечерта се запознах с няколко момчета и момичета от 2 и 3 курс, по-скоро им се натресох, но няма значение. Потанцувах малко, колкото да не е без хич, но честно казано нямах абсолютно никакво желание за това.
Върнете се в началото Go down
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за началото на учебната година...   Бал за началото на учебната година... Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 6:55 am

Сиси и Джини се наведоха над Криси. Грейнджър прилекна до приятелката си и погледна ръката й.
-Какъв е този белег? -уплашено попита Джини .Сиси отговори:
-Хмм...това не е просто белег,Джини! Виж му формата! Това е...това е някакъв...символ. Виждала съм го някъде ... но немога да си спомня къде...Това ми е много е познато.
Двете помогнаха на Криси да се изправи. Джини видя две момичета ,които не й вдъхваха доверие.
-Хей,Сиси!Това са онези двете от влака. -каза Криси .Двете момичета бяха по-големи от ,Сиси Криси и Джини. Третокурснички. Те започнаха да се заяждат с момичетата, но Сиси даже не си направи труда да се обърне към тях. Тя все още мислеше за белега на Криси. Изведнъж погледна приятелките си , разплака се и побягна.
-Какво й стана?-Попита Ловъргуд.
-Незнам.-отвърна Джини -Да я намерим.-те тръгнаха из залата и търсеха другата грифиндорка.А през това време...
Сиси с насълзени очи вървеше към входа на залата и нямаше намерение да остава на бала.Но се хлъзна и падна на мраморният под.
-Имаш ли нужда от помощ?
Сиси погледна нагоре и там стоеше едно красиво момче,което й подаваше ръка за да й помогне да се изправи. Сиси го гледаше втренчено и не усети ,че се бе изчервила. I love you
-Аз...ами..не,мога и сама!-каза бързо тя
-Нека помогна!-настоя момчето и тя хвана ръката му.Тя се изправи,а момчето продължи:
-Забравих да се представя-Казвам се Чарли. А името на тайнствената дама е?
-Грейнджър.Сиси Грейнджър!-каза тя тихо,и очакваше той да й подаде ръка да се здрависат,но не-той целуна ръката й,при което тя се зачерви още повече.
-Прекрасно!-усмихна се той.-След като вече се познаваме,надявам се да ми разкриеш защо плачеш? Ако не е тайна естествено,но и да ми кажеш-надявам се да не ме превърнеш в плъх! Very Happy
-Нямам такова намерение-усмихна се тя.
-Добре,значи да съм спокоен!!!!!!
-Ето я,там!-чу се познат глас.Сиси погледна-беше Криси, последвана от Джини и едно момче-Какво стана? Защо избяга така?
-Виждам,че си се запознала с моят приятел Чарли.-каза момчето.
-Просто...стана ми кофти заради това ,което стана с роклята ти.-каза Сиси на Криси:
-Хайде стига! Нали като направи магията стана като нова!-извика Криси и двете се прегърнаха.
Вечерта беше прекрасна! Сиси танцуваше с Чарли, Джини с неговия приятел,а Криси се запозна се едно много готино момче и те танцуваха заедно цяла вечер.След това префектите ги заведоха до спалните. Криси,Сиси и Джини се паднаха в една спалня с още 2 момичета. Всички заспаха бързо,освен Сиси.Тя се измъкна от леглото ,застана до прозореца и се замисли за случилото се.
-Неможеш ли да заспиш?-беше Криси,която явно само беше задрямала.
Двете говориха за случилото се, след малко стана и Джини:
- Вие двете незнаете ли,че нощем се спи??????
Говориха си и скоро двете успяха да успокоят Сиси. Джини отвори темата за кавалерите им.Криси каза:
-Момчето с което танцувах беше много сладко,нали?
-Ами да!-каза Сиси и изведнъж стана и бръкна в джоба на мантията си-Но не ми се вярва Криси да откаже една също много сладка лакрицова пръчка!
Всяка си взе по една,след като ги изядоха си легнаха и бързо заспаха.
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за началото на учебната година...   Бал за началото на учебната година... Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:54 am

Хайде темата се заключва!
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Sponsored content





Бал за началото на учебната година... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бал за началото на учебната година...   Бал за началото на учебната година... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бал за началото на учебната година...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Балове :: Балната зала-
Идете на: