Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Масата на Рейвънклоу

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 3:30 am

Дългата маса разполагаше с достатъчно места за всички ученици от дома, а и за някои от другите, които предпочитаха запознанствата с други ученици...

Важно: Без бой с храна и обиди!
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Алис Блек
Първи курс - Рейвънклоу
Първи курс - Рейвънклоу
Алис Блек


Брой мнения : 70
Join date : 19.03.2009
Age : 31

Масата на Рейвънклоу Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Рейвънклоу   Масата на Рейвънклоу Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 2:46 am

Аз влязох в голямата зала и се запътих към Рейвънклоуската маса, която беше почти празна защото повечето ученици бяха навън за да се наслаждават на слънцето. Но понеже не исках всички да ме зяпат, как блестя като покрита със ситни диамантчета диамантчита на слънцето, аз стоях вътре в замъка на сянка. Седнах на масата и започнах да ям яйцата с бекон и пая с бъбреци. След тях си взех и портокалов сок с ябълков пай и няколко котелни бонбона. След малко на масата до мен седна момичето от моя дом с което бях седяла по История на магията.
- Здравей, аз съм Изабела, но ми викат Бела. - поздрави ме тя. - В онзи час нямахме възможност да се запознаем.
- Да така беше. - усмихнах се аз. - Аз съм Алис и всички ме наричат Алис.
- Е, харесва ли ти тук в училище? - попита тя.
- Да много е хубаво и всички са много мили. - отговорих аз като продължих с ябълковия пай.
- А, кой предмет ти харесва най-много. - попита отново Изабела.
- Ами харесва ми Защита срещу Черните Изкуства, Аритмантика и Трансфигурация. А твоите? - усмихнах се аз.
- Доста са. - отвърна тя.
- Хейде да тръгваме за час, че ще закъснеем. - подканих я аз.
Двете станахме и се запътихме към дъбовата врата.
Върнете се в началото Go down
 
Масата на Рейвънклоу
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Точките на Рейвънклоу
» Масата на Слидерин
» Масата на Хафълпаф
» Масата на Грифиндор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Приземен етаж :: Приземен етаж :: Голямата зала-
Идете на: