Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Височайшата маса

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Височайшата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Височайшата маса   Височайшата маса Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 3:37 am

Разположена така, че да гледа към масите с учениците, масата разполагаше с няколко високи стола, а точно по средата имаше два с големи облегалки и изцяло в червено. Масите на двете директорки. До масата беше разрешено за ученици само когато имаха неотложен въпрос...
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Проф. Елена Здрач
Зам.директор и Ръководител на дом Грифиндор
Проф. Елена Здрач


Брой мнения : 471
Join date : 10.02.2009
Age : 32

Височайшата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Височайшата маса   Височайшата маса Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 9:52 am

Проф.Елена Здрач видя колежката си и се запъти към нея да я поздрави и д види как е.Двете седнаха на височайшата маса и се разприказваха.Говориха, говориха и се смееха на шегите си.По едно време двете си тръгнаха заедно и двете имаха да се подпишат на няколко документи за родителите(че няма опастности и т.н.).Все пак на следващия ден щеше да има парти по случай откриването на учебната година.
Върнете се в началото Go down
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Височайшата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Височайшата маса   Височайшата маса Icon_minitimeНед Мар 01, 2009 12:17 am

Ранното неделно ставане ме накара да се запътя към голямата зала където през седмицата по това време се състоеше закуската, но тъй като днес беше неделя, а и денят на купона повечето ученици ставаха рано за да се оправят за него, а не да се занимават с това да закусват.
Отворих потрите към Голямата зала и както и предполагах тя бе почти празна, почти защото тук таме по масите се мяркаха групички по най-много 2-3 деца от по-горните курсове, които закусваха в мълчание или тихо си шушукаха. Отварянето на вратата привлече вниманието им и всички обънаха глави към мен. Аз се усмихнах мило.
- Добро утро! - поздравих аз вървейки между масата. Дългата ми черна мантия издаваше пющящ звук, високите токчета на затворените ми обувки, трякаха по дървения под.
- Добро утро, професоре! - изчуролика едно момиче, което седеше най-близко до мен, а момчето до нея бързо подшушна надявайки се аз да не го чуя "Подмазвачка!". Момичето се обърна с разярена физиономия и присвити очи към момичето.
Аз се засмях и потупах по рамото любезното момиче. Качих се по малките стълбички към средно високия подиум и се настаних на мекия стол с висока облегалка.
Мигом пред мен отнищото "изникнаха" блюдата за закуска. От пържени филии до палачинки и понички, и една кана с димящо кафе. Захванах се да закусвам оглеждайки почти празната зала...
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Проф. Елена Здрач
Зам.директор и Ръководител на дом Грифиндор
Проф. Елена Здрач


Брой мнения : 471
Join date : 10.02.2009
Age : 32

Височайшата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Височайшата маса   Височайшата маса Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 10:37 am

Влязох в голямата зала за вечеря и видях няколко от децата те ме поздравиха и аз се отправих към височайшата маса където проф.Хейл и проф.Де`луна вече се бяха настанили и си приказваха за нещо.Аз седнах на стола си и започнах да вечерям.След като се нахраних излязох от голямата зала и се запътих към кабинета си за да проверя едно есе. Казах довиждане на колегите си и тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Височайшата маса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Височайшата маса   Височайшата маса Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Височайшата маса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Приземен етаж :: Приземен етаж :: Голямата зала-
Идете на: