Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Меденото царство

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Меденото царство Empty
ПисанеЗаглавие: Меденото царство   Меденото царство Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 12:15 pm

Стока:

Близалки -1 галеон:
*Сърцевидна форма-2 вида;
*Нормални-2 вида;
*Звездички-2 вида;
*Личица;
*Цветя;

Бонбони-13 сикли за един:
*шоколадови-няколко вида;
*ОПАСНО ментови;
*във форма на сърца и звезди (имат сладък вкус, взависимост от цветя; не се стопява два часа);
*сладки личица(карат те да се усмихваш за 20 минути);
*плодови бонбони( имат вкус на плодове взависмост от цвета);

Още:
*Всякакво вкусови онбончета от Бърти Ботс-2 галеона;
*Шоколадови жаби -1 галеон;
*пиперливи дяволчета-15 сикли;
*летящи лимонадени пчелички-15 сикли;
*карамелизирани хлебарки-15 сикли;
*желирани човечета-1 галеон на пакет;
*желирани плужеци-15 сикли;
*газирани топчици-10 сикли(вдигат те на един метър от земята;

Сладкиши със специални възможности:
*най-еластичните дъвки "Друбъл"-10 сикли;
*зъбопочистваща ментова дъвка -5 сикли;
*сладоледени мишлета -15 сикли;
*захарни пера 15сикли;
*избухливи бонбонки -15 сикли;
*близалки с вкус на кръв -15 сикли;

Важно: Пишете постовете като РП!
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Меденото царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меденото царство   Меденото царство Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 2:30 am

Сиси, Чарли,Роса,Лизи,Криси,Джини,Ричард Дейвис,Джеймс ,Майк и Бела тръгнаха към входа на Мееденото царство. По пътя те видяха статуя на някаква едноока вещица и Криси се учиди за какво е точно тук. Сиси се усмихна ,замахна с магическата пръчка към гърба й и каза:
-Дисендиум!
Отвори се някакъв проход и тя влязоха вътре. Грейнджър отиде до един щанд заедно с Криси:
-Всчкъкво-вкусови бобчета на Бърти Бот-кза Сиси докато плащаше на някакво таласъмче,на щанда.-Наистина с всчкъкъв вкус!-тя отхапа едно и продължи-Един приятел (чистокръвен) ми беше казал,че имало с вкус на таласъм!Вземи си,Криси!
Ловъргуд плахо ,с трепереща ръка пое кутията и бръкна вътре.Извади някакво кафяво:
-Сигурно е шоколад!-каза тя леко успокоена,ама след малко изохка:-Брюкселско зеле!
-Кофти!-измърмори Сиси и си взе кутия шоколадови жаби
-Сиси-усмихна се Чарли-Взех ги за теб!-той бе стиснал юмрука си,но после го отвори,и тя разбра,че беше стисанал бонбони във формата на сърца.
-Благодаря!-каза тя и се изчерви. След малко дойде Шиймъс и направи същото с Криси,нейните беха във формата на звездички...
Сиси си бе взела цял пакет с лакомства,между които летящи лимонови пчелички ,карамелизирани хлебарки и захарни пера,разбира се в пакета имаше всякаквовкусови бобчета и доста шоколадови жаби...
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

Меденото царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меденото царство   Меденото царство Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 4:19 am

Ние стинахме до статуя на Гърбавата вещица и аз се приближих до нея.
- От къде ще минем сега? - попита Джеймс объркан.
- Има си предимства да си перфект. - казах аз и извадих магическата си пръчка.
- "Дисендио" - продумах аз и почуках три пъти върху гърбицата й.
Там се отвори тунел и ние двамата се вмъкнахме вътре, вървяхме около пет минути в тъмния тунел докато стигнахме до едни стръмни стълби, които изкачихме и отворихме капака на пода. Излязохме от склада и отидохме до един щанд за специални сладкиши. Аз си избрах: летящи лимонадени пчелички ( вдигат те на един метър над земята), желичрани човечета, газирани топчета, най-еластичните дъвки "Друбъл", сладоледени мишлета, избухливи бонбонки, всякакви вкусови бонбонки от "Бърти Ботс" и киселинни дръжета. Двамата отидохме на касата и платихме сладкишите си. Докато излизахме направо се заливахме от смях, защото Джеймс ми разказваше как когато бил в първи курс, сгафил и го накарали да излъска всички награди в Трофейната зала, но вместо това той се направил на болен и му се разминало наказанието, защото на другия ден имали мач по Куидич и били, затова всички забравили за наказаниеето.
- Искаш ли близалка? - попита ме той след като спряхме да се хилим и ми подаде една във формата на сърце.
Аз му се усмихнах и поех близалката.
Върнете се в началото Go down
Джини Уайт
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Джини Уайт


Брой мнения : 345
Join date : 15.02.2009
Age : 27
Местожителство : на някоя друга планета

Меденото царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меденото царство   Меденото царство Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 8:46 am

Заедно с приятелите си минах през гърбицата на Еднооката Вещица. Скоро бяхме в Медено царство. Леле просто не знаех какво да си избера! Имаше такива страхотни сладки. Накрая си избрах пакет Газирани топчици, Летящи лимонени пчелички и още толкова много други неща. След малко Майк дойде при мен, носейки една близалка сърце. Усмихна ми се и каза:
- Най-сладката близалка за най сладкото момиче.
Близалката не се разтопи, но за разлика от нея аз го направих. Усмихнах се мило на прекрасния си кавалер и го целунах по бузата. Няколко слидеринки ме изгледаха накриво, но нека си гледат. Какво да направя че не са открили такова страхотно момче като Майк?
Неса обаче също изглеждаше оклюмала. След поредната кратка целувчица казах на Майк че ще се върна след малко. Отправих се към приятелката си.
- Какво има - попитах аз.
- Няма нищо - отвърна ми тя.
Но мен не можеше да излъже. Познавахме се от много малки и винаги можех да видя кога очите и са пълни със сълзи дори и тя да отричаше.
- Да няма нещо общо с Джо? - присетих се аз (по принцип тя трябваше да е тук с него, но нещата между тях не бяха никак добре и те се разделиха)
Тогава вече приятелката ми не можа да спре сълзите, които капнаха на ръката ми. Аз силно я прегърнах и и казах:
- Щом той не може да оцени какво съкровище си, той губи. Недей да плачеш повече. Моля те!
Отчупих и голямо парче от моя шоколад и и го връчих. Тя тихо го изяде и ме погледна с поглед пълен с благодарност.След малко всички излезнахме щастливи от сладкарницата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Меденото царство Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меденото царство   Меденото царство Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Меденото царство
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Магически кътчета :: Хогсмийд-
Идете на: