Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 По улицата

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

По улицата Empty
ПисанеЗаглавие: По улицата   По улицата Icon_minitimeСря Фев 25, 2009 4:40 am

Дълга улица, на където и да погледнеш все се виждаше витрина с отрупани по нея стоки. Главната улица е страхотно място за разходки и дълги разговори...

Важно: РП тема!
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

По улицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По улицата   По улицата Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 4:23 am

Ние продължихме по улицата и по едно време минахме покрай магазина за шегички на Зонко, в което много обичах да влизам. За това посочех на Джеймс магазинчето и двамата влязохме вътре.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

По улицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По улицата   По улицата Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 4:45 am

Двамата излязохме от малкото магазинче и се запътихме към "Трите метли", когато по пътя срещнахме Джини, Бела, Криси, Ванеса, Роса, Сиси, Майк, Чарли, Джо, Ричард, Шеймас и Седрик.
- Къде се бавите. - попита Сиси и ме прегърна.
- Имах малко работа. - отвърнах аз и се усмихнах на останалите.
Ние продължихиме и стигнахме до "Трите метли". Влязохме вътре и ...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

По улицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По улицата   По улицата Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 4:58 am

- Добре, май че вече трябва да се разделим. - казах аз, когато всички излязоха от заведението.
- Да, така е. - съгласи се с ман Роса.
Всички се разделиха по двойки: аз и Джеймс, Джини и Майк, Бела и Седрик, Ванеса и Джо, Роса и Ричард, Криси и Шеймъс и Сиси и Чарли.
Аз и Джеймс се запътихме към сладкарничката на мадам Пудифут.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По улицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По улицата   По улицата Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 9:13 am

"Бях много благодарна на Джини за това, което че ми помогна да преоделя Джо. Тя винаги ме разбира и никога не мога да я излъжа. " - помисли си Неса докато излизаха с Джини от Медено царство.
- Да не те задържам. Това, че аз съм се разделила с приятеля си не означава, че и ти трява да страдаш заради мен. Отиди с Майк някъде да се веселите. Аз ще се поразходя още малко и ще се прибирам. - каза разочарованото момиче на приятелката си.
- Няма проблем, а пък и Майк отиде с приятелите си до един куидичен магазин, а ти знаеш колко време могат да прекарат там, - засмя се Джини - така че имаме колкото време искаш. А сега искам да те питам нещо.
- Давай! - подкани я Ванеса.
- Защо беше оклюмала сега, а малко преди това беше така весела.
- Ами аз си мислех, че вече съм преодоляла Джо, но изведнъж, когато минах покрай едно магазинче го видях да целува едно момиче. Тогава разбрах, че още не съм го забравила.
- Ей спокойно! Просто той започна да те лъже, а ти се опитваше да направиш тази връзка такава, че да се заздрави. Той не те заслужава след като не може да разбере какво оставя. - я успокои Джини и й смигна. Ванеса се усмихна и изтри сълзите от лицето си.
Джини и предложи да отидат до Сладкарничката на Мадам Пудифут, а Неса се съгласи.
Върнете се в началото Go down
Джини Уайт
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Джини Уайт


Брой мнения : 345
Join date : 15.02.2009
Age : 27
Местожителство : на някоя друга планета

По улицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По улицата   По улицата Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 9:38 am

След разговора с Неса, а бързо изхвърчах от сладкарничката, защото трябваше да се срещна с Майк. Докато търчах из селцето мернах Джо. Не се сдържах ( как смее да наранява приятелката ми ) и пратих едно безобидно заклинаниице, които скъса чантата на приятелката му. С кикот продължих нататък докато не попаднах в страхотните прегръдки, ухаещи на невероятен парфюм, на моят приятел. Приседнахме на една пейка и се погушкахме нежно докато дойде времето да се срещнем с останалите в ТРите метли. Smile flower
Върнете се в началото Go down
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

По улицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По улицата   По улицата Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 11:57 am

Щом се събраха всички тръгнаха по главната уличка на Хогсмийд. Всички бяха много щастливи. Сиси държеше кесийката си и вътре весело дрънчаха галеончета,сикли и кнутове,сякаш чакаха да бъдат похарчени.
-Трябва да посетим всичко!-каза Сиси
-Имаме цял ден!-ухили й се Джини
Те вървяха и изведнъж видяха Лизи.
-Здрасти! Къде се бавите? - попита Сиси и я прегърна.
-Имахме малко работа-усмихна се Лизи и те продължиха по улицата
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





По улицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По улицата   По улицата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
По улицата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Магически кътчета :: Хогсмийд-
Идете на: