Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Рождения ден на Елизабет Потър

Go down 
+3
Елизабет Потър
Сиси Грейнджър
Проф. Де'Луна
7 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 12:59 am

Голямата зала за рожден ден бе преобразена за този на Елизабет Потър.
Имаше хиляди малки масички и сепарета, от тавана се сипеха малки розови листенца и шарени балони. Във всеки ъгъл имаше висока кула от червени балони, а из въздъха се носеше аромат на рози от розовите листенца, които падаха от тавана. Имаше омагьосани табли които се носеха из залата отрупани със сладки, соленки и какви ли не вкусотии между които имаше високи чаши за шампанско, пълни с тиквен сок. На голяма маса в края на залата имаше шоколадова торта на три пласта, на която със сметанови букви пишеше "Ч.Р.Д. Лизи".
А на една от страничните стени с големи, мигащи букви бе изписано "Честит Рожден Ден Лизи".
Залата очакваше своята рожденничка и нейните приятели...



Важно: Ще е отворена до 22:00!
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 3:08 am

Залата бе прекрасна! Имше множество малки сапарета и масички,а от тавана се сипеха малки розови листенца. С мигащи бикви на страничните стени бе изписано ''ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЛИЗИ!'
В залата вече започваха да се събират ученици .Сред тях бяха Сиси Грейнджър, Криси Ловъргуд,Джини Уайт ,Ванеса Нийджълс,Бела Суон и Злати Чанг... Много хора бяха дошли да празнуват рожденния ден на Лизи Потър заедно с нея.
-Всичко готово ли е?-попита Грейнджър
-Всичко,само че,рожденничката я няма още!-отвърна Джини
-Спокойно, момичета-намеси се Алиша - Туку-що говорих с Злати Чан,и тя каза,че Лизи отишла да се преоблече
Грифиндорката се успокои за малко, но извднъж каза:
-Предлагам,да й направим още една изненада!!! flower -каза Сиси
-Какво имаш впредвид?-попита Ридъл
Джини веднага разбра какво има впредвид другата грифиндорка и омагьоса един красив плакат. Криси Ловъргуд написа върху него ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА ЛИЗИ! и Грейнджър, на която един от любимите й предмети беше вълшебството,направи сложна магийка,така че буквите си сменяха цветовете. В този момент се появиха Бил-момчето от Рейвънклоу с,което Сиси бе танцувала на бала и Ричард Дейвис от Хафълпаф. Бил каза:
-Прекрасна зала!
-Страхотно!-каза Ричард
-Междудругото Джеймс трябва всеки момент да дойде. Лизи също
Джини направи знак на останалите и всички заеха местста си. Сиси още размишляваше за украта, но Джини я сръга и й прошепна:
-Тихо!
В този момент се чуха 2 гласа:
-Немога да разбера,какво толкова криете от мен? Защо всички сте толкова потайни?
-Няма такова нещо!
Джеймс се усмихна на Лизи, която бе облечена в прекрасна рокля с червени шевици
И в този момент,щом двамата влязоха в залата,светлините светнаха и всички извикаха:
-ИЗНЕНАДА!!!!!!
Лизи остана със зинала уста
-Но какво...-изсмя се тя
В този момент се приближиха към нея Сиси Грейнджър,Криси Ловъргуд, Чарли Ридъл,Майк, Джини ,Ванеса ,Злати и Бела.
-Мислеше,че ще забравим ли?-започна Сиси с лек упрек в гласа-На нас грифиндорците нищо не ни убягва-и всички се засмяха-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Останалите също се приближиха и прегърнаха Лизи.
-Благодаря ви...а.аз б..благодаря-зекна тя
След това погледна към Джеймс и му каза:
-И ти си знаел, нали?-усмихна се тя,а Джейм също и отговори с това.
Тя влезе в Голямата зала и се огледа :Беше прекрасно!
Погледна към плакатите и после каза:
-Този плакат посредата...кой го е направил?
Момичетата погледнаха към земята и се зачервиха
-Нека позная-започна тя-Джини е направила красиво платно, кРИСИ го е изписала ,а сменящите цвета си букви са дело на...
Всички погледнаха Сиси и се засмяха
Лизи продължи:
-...Сиси Грейнджър естествено!
-Е,няма да скромнича-започна Сиси-всички се потрудихме-но за останалите плакати може да благодариш на Проф.ДеЛуна и Проф.Здрач.
Точно тогава към тях се приближи директорката Проф.ДеЛуна:
-Добре дошла отново, Лизи!-усмихна се тя
-Благодаря Ви!
След като тя се отдалечи Сиси възкликна:
-А сега...тортата и подаръците чакат! lol!
Всички се разсмяха отново.Лизи разопакова подаръците:
Сиси й бе купила красиво орлово перо, Криси -амулет, Джини-книга ,а Джеймс-красив гердан. След това разопакова и останалите.
-Мислех,да ти взема книга зая куйдич,ама...-започна Сиси
-Всички подаръци са страхотни-усмихнасе рожденничката
След това имаше танци. Лизи танцува с Джеймс , Чарли,вече напълно възстановил се сред инцидента по куйдич танцува със Сиси Грейнджър, Джини Уайт бе поканена на танц от кавалера си от бала Майк, а Криси с едно много готино момче на име Шеймъс. Танцуваха ли,танцуваха... там беше също майката на Лизи ,директорката и заместник-директорката и пазача на дивеча.
После,дойде ред и на тортата... Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 3:45 am

Аз облякох, чисто новата си рокля и слязох в общата стая, където ме чакаше Джеймс за да ме заведе в Балната зала. Щом стигнахме там и отворихме вратите от вътре се чу вик "ИЗНЕНАДА". Аз се стреснах, но после се усмихнах като разбрах какво е станало.
Когато влязох вътре направо ахнах, залата беше толкова красива. От тавана падаха като ситен дъждец розови листенца, в ъглите бяха построени колони от червени и златисти балони, имаше стотина малки масички и сапарета, за тези които искаха да се осамотят, из залата се носеха сякаш от невидими сервитьори табли отрупани със сладки, соленки и изящни чаши за шапмансо с тиквен и портокалов сок. Във въздуха се носеше нежен аромат на рози и лилиуми бяха наслагани на всяка маса. На една голяма маса в единия край на залата имаше триетажна шоколадова торта, на която имаше надпис с златисти букви " Ч.Р.Д. Лизи". А на стената срещу вратата имаше надпис с големи примигващи в червено и златно букви, на който пишеше "Честит рожден ден Лизи". Имаше и маса за подаръци, на която вече имаше няколко. Чуваше се тиха музика, която идваше от един истински оркестър.
- Този надпис, кой го направи много е красив. Нека позная платното е от Джини, буквите са изписани от Криси, а примигващия ефект е от ... - казах аз. - ... Сиси, нали.
Те се усмихнаха и се изчервиха, а аз погледнах Джеймс, който се беше усмихнал.
След малко в залата дойдоха още доста ученици от всякакви домове и курсове. Аз се здрависах с повечето от тях, а други просто поздравих. На дансинга се качиха няколко двойки, а други влязоха в сапаретата. Няколко тумбички момчета и момичета бяха насядали около стъклените масички. Масата с подаръци вече беше пълна, имаше място само за по един-два подаръка.
- Честит Рожден ден Лизи! - каза Джеймс и ме целуна по бузата, аз се изчервих( ... Embarassed ... ) и го прегърнах. - Все едно е моят рожден ден, а не твоя. Това за какво беше.
- Благодаря, ти за допълнителния подарък, макар този да беше достатъчен. - казах аз и му се усмихнах широко.
След малко около мен се навъртяха Бела, Джини, Сиси, Криси, Злати и Ванеса.
- Честит Рожден ден Лизи! - прозвучаха в нестроен хор приятелките ми и се изредиха една по една да ме прегръщат.
- Благодаря, момичета вие сте най-добрите ми приятелки. - казах аз.
- Честит рожден ден и от мен. - каза Чарли и ми подаде ръката си.
- Благодаря. - повторих отново аз и я стиснах.
След малко и професор Де`Луна ме поздрави за рожденния ден и професор Здрач също. В залата влязоха няколко момчета и се приближиха сред тях бяха и кавалерите на Джини, Криси, Злати и Ванеса. Там беше и онова момче, което ни беше питало за пътя към соварника. Май, че беше Ричард първокурсник в Хафълпаф. Той се приближи към Бела, но не а покани на танц, а само я поздрави. Бела също го поздрави и го попита как се казва, но останалото не чух защото бях залята от пожелания за рожденния ми ден от момчетата, които бяха пристигнали. Благодарих им и тогава чух един женски глас зад гърбът ми.
- Честит Рожден ден миличка.
Обърнах се и видях мама, затичах се към нея и я прегърнах.
- Мамо, какво правиш тук не трябва ли да си на работа? - попитах аз учудена, но и радостна.
- Не мога да пропусна рождинния ден на дъщеря си. - каза тя.
- Благодаря, че дойдохте г-жо Потър, аз съм директорката, професор Де`Луна. - каза преподавателката ми.
- Благодаря, са поканата госпожице Де`Луна. - отговори мама.
Аз ги оставих да си говорят на спокойствие и отидох при Джеймс.
- Искаш ли да танцуваме? - попита той.
- С удоволствие. - казах аз с усмивка
Той ми подаде ръка, аз я хванах и двамата отидохме на средата на дансинга, който вече беше наполвина пълен. Тойсложи ръка на кръста ми, а аз на рамото му и двамата се понесохме във Виенският валс, който свиреше оркестъра. Щом песента свърши, професор почука с една сребърна лажица по стъклената си чеше и всички се обърнаха към нея.
- Тъй, като днес сме се събрали за да почетем госпожица Потър. -тя кимна с глава към мен. - Мисля, че е време да седнем на масата.
Всички се събраха около дългата маса, която побра всички гости. Аз седнах на челното място, от едната ми страна беше Джеймс, а от другата Сиси. Веднага на масата се появиха най-различни ястия и сладкиши. Ние ги нападнахме, като вълци защото днес нямаше обяд, а пък и се бяхме изморили от танците. Забелязах, че Ричард и Бела бяха седнали един до друг и си говореха за нещо, но бяха прекалено далеч за да чуя за каква.
- След като свършихме с пицата, е време за тортата. - казах аз и с магия я викнах в моя край на масата.
Взех един нож и внимателно разрязах тортата. След малко всяко парче си имаше чинийка, литваше при притежателя си и внимателно заставаше на масата пред него. Изядохме тортата, която беше много вкусна. След тортата беше време на подаръците.
- Този отгоре е моя. - каза Сиси.
Аз го отворих и вътре имаше орлово перо.
- Благодаря Сиси. - казах аз и й се усмихнах.
После отворих този на Джини беше книга, този на Криси амулет, а Джеймс сребърен медальон във формата на Буквата "Е".
Върнете се в началото Go down
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 4:53 am

Купона бе в разгара си. Имаше хора от всички домове. Беше голяма изненада за Лизи, че майка й бе дошла. гРИФИНДОРКАТА толкова се зарадва... Всичко беше чудесно!
Лизи се зачерви цялата, щом Джеймс я покани на танц. Те двамата танцуваха прекрасно.
Сиси стоеше и гледаше към танцуващите двойки,замислена ,но и усмихната.
-Лизи много се зарадва на изненадата,нали?-чу се глас зад нея
Беше Чарли Ридъл.
-Да,така е-усмихна се Грейнджър-партито е наистина страхотно!-обърна се тя към него
Чарли се усмихна и каза:
-А г-ца Грейнджър ще ми окаже ли честта ,ако се съгласи на един танц с мен?
-Защо не?-усмихна се Грейнджър
Той пое ръката й и двамата се качиха на дансинга.
-Танцуваш прекрасно!-възкликна Сиси
-Ти също!-усмихна се Ридъл
Скоро разговорът се обърна към семействата им:
-Баща ми е чистокръвен, а майка ми е мъгъл. Живеем в Съри.
-Нима? В моето семейство е точно обратното:Майка ми е чистокръвна, а баща ми е мъгъл.
-Майка ти е голямата дъщеря на Корнелиус Финигън,нали?
-Откъде си научил?-попита заинтересована Грейнджър
-След бала за началото на годината. След като се запознахме . Цял ден след това говореха за случката на бала. А и те са известна магьсническа фамилия...
-Аха...вече имах НЕУДОВОЛСТВИЕТО да се запозная с две момичета от Слидерин... те смятат ,че...
-Знам за кой говориш! -усмихна се Чарли- И Джини ми разказа как замалко да ги прокълнеш и да изгубиш точки за Грифиндор. Постъпила е много разумно като те е спряла...-при тези негово думи Сиси се нацупи,но младия Ридъл продължи:
-Разказаха ми,и че ти и приятелките ти сте се опитали да защитите Криси Ловъргуд,обидили са я! Но помни: не е смелост да се изправиш пред противника,и да му покажеш ,че знаеш повече заклинания от него (както в твоя случай).Истинска смелост е,да му покажеш,че не се даваш лесно! Именно това сте направили Джини ,Лизи,Злати Чанг и ти ... Ето тази ваша постъпка доказва,че сте истински грифиндорци!
След този дълъг разговор песента свърши и всички притихнаха,щом директорката им даде знак за тишина:
- Тъй, като днес сме се събрали за да почетем госпожица Лизи Потър-тя кимна към рожденничката-. - Мисля, че е време да седнем на масата!
Лизи седна на челното място, а от едната и страна беше седнал Джеймс,а от другата й страна :Сиси Грейнджър. Те вечеряха и се смяха. Сиси разказваше, че майка й й писала,че леля й е много заета, защото имало случай с лъжици,които преди години били собственост на някаква вещица,и после попаднали у някаква мъгълка, която поканила приятелките си на гости и:
-Лъжиците почнали да удрят жените по главата, а вилиците се въртели из въздуха. Леля и другата магьосница щели да получат инфаркт! Какви ли не магии и заклинания за забрава като ''Обливиате'' и още много подобни трябвало да правят на свидетелите на това,че ... нямам думи...тц тц тц!
Всички се смяха много. Чарли,Джеймс,Майк и Бил пък си говреха за куйдич... Вечеряха и накрая Лизи започна да рзпопакова подаръците...
-Орлово перо-Благодаря Сиси!-усмихна се тя на Грейнджър
Също амулет от Криси,книга от Джини и още много подаръци... След това похапнаха от вкусната триетажна торта...
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Проф. Елена Здрач
Зам.директор и Ръководител на дом Грифиндор
Проф. Елена Здрач


Брой мнения : 471
Join date : 10.02.2009
Age : 32

Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 9:40 am

След като подарих подаръка на Лизи и и честитих седнах на една маса и с висок глас казах:
Честит рожден ден Лизи.
Всички ученици се провикнаха заедо с мен и я вдигнаха.След няколко минутки започна тиха музика, която накара учениците да станат с партньорите си и да танцуват.Първата песен ми хареса най - много защото беше валс.След време музиката спря.Беше време Лизи да отвори няколко подаръка.Те бяха на Криси, Джини, Ричард и моя. Аз и бях подарила една синя рокля с която да може да дойде на следващия бал. След като всички се прибраха по стаите с префектите на домовете си аз извиках Елизабед и и пожелах много неща.
Върнете се в началото Go down
krisi_lovergood
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
krisi_lovergood


Брой мнения : 57
Join date : 15.02.2009
Age : 27
Местожителство : veliko tarnovo

Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 10:18 am

Аз бях във Балната зала с останалите Грифиндорки в очакването на Лизи. Залата вече беше почти пълна с гости от най-различни домове и курсове.
- Всичко готово ли е? - попита Сиси.
- Всичко, само, че рожденничката я няма още! - отвърна Джини.
- Спокойно, момичета. - намесих се аз. - Токущо говорих с Злати и тя каза, че Лизи отишла да се преоблече.
Аз и останалите се успокоихме за малко.
- Предлагам, да й направим още една изненада!!! - каза Сиси.
- Какво имаш впредвид? - попита Ридъл.
Джини веднага разбра какво има в предвид Сиси и омагьоса един красив плакат. Аз написах върху него ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА ЛИЗИ! и Сиси, на която един от любимите й предмети беше вълшебството, направи сложна магийка, така че буквите примигваха в различни цветовете. В този момент се появиха Бил - момчето от Рейвънклоу с,което Сиси бе танцувала на бала и Ричард Дейвис от Хафълпаф. Бил каза:
- Прекрасна зала!
- Наистина е страхотна! - каза Ричард.
- Междудругото Джеймс трябва всеки момент да дойде, Лизи също. - казах аз.
Джини направи знак на останалите и всички заеха местста си. Сиси още размишляваше за украсата, но Джини я сръга и й прошепна:
- Тихо!
В този момент се чуха 2 гласа:
-Немога да разбера, какво толкова криете от мен? Защо всички сте толкова потайни? - каза гласа, който вероятно беше на Лизи.
- Няма такова нещо! - оправда се Джеймс.
Той се усмихна на Лизи, която бе облечена в прекрасна рокля с тюркоазен цвят.
И в този момент, щом двамата влязоха в залата, светлините светнаха и всички извикаха:
- ИЗНЕНАДА!!!!!!
Лизи остана стъписана за малко, но после се усмихна сияеща.
- Но какво... - изсмя се тя.
В този момент към нея се приближихме аз, Сиси, Чарли Ридъл, Майк, Джини ,Ванеса ,Злати и Бела.
- Мислеше, че ще забравим ли? - започна Сиси с лек упрек в гласа. - На нас грифиндорците нищо не ни убягва и всички се засмяха - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Останалите също се приближиха и прегърнаха Лизи.
- Благодаря ви. - каза тя.
След това погледна към Джеймс и му каза :
- И ти си знаел, нали? - усмихна се Лизи, а Джейм също и отговори с това.
Тя влезе в Голямата зала и се огледа : Беше прекрасно!
Погледна към плакатите и после каза:
- Този плакат посредата... кой го е направил?
Ние погледнахме към земята и се зачервихме.
- Нека позная - започна тя. - Джини е направила красивото платно, Криси го е изписала , а сменящите цвета си букви са дело на...
Всички погледнаха Сиси, а тя се засмя.
Лизи продължи :
- ... Сиси естествено!
- Е, няма да скромнича - започна Сиси - всички се потрудихме, но за останалите плакати може да благодариш на Проф.ДеЛуна и Проф.Здрач.
Точно тогава към тях се приближи директорката Проф.ДеЛуна :
- Добре дошла отново, Лизи! - усмихна се тя.
- Благодаря Ви!
След като тя се отдалечи Сиси възкликна:
- А сега...тортата и подаръците чакат!
Всички се разсмяха отново. Лизи разопакова подаръците:
Сиси й бе купила красиво орлово перо, аз - амулет, Джини - книга ,а Джеймс - красив сребърен медальон е формата на буква "Е". След това разопакова и останалите.
- Мислех, да ти взема книга за куйдича, ама... - започна Сиси.
- Всички подаръци са страхотни. - усмихна се рожденничката.
След това имаше танци. Лизи танцува с Джеймс, Чарли вече напълно възстановил се след инцидента по куйдич танцува със Сиси, Джини бе поканена на танц от кавалера си от бала Майк, кото се бе върнал от Франция днес. Аз танцувах с едно много готино момче на име Шеймъс. Танцувахме ли, танцувахме... Там беше също майката на Лизи, директорката и заместник-директорката и пазача на дивеча Хагрид.
После, дойде ред и на тортата и всички седнаха около масата.
Върнете се в началото Go down
Ричард Дейвис
Първи курс - Хафълпаф
Първи курс - Хафълпаф
Ричард Дейвис


Брой мнения : 165
Join date : 27.02.2009

Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 10:40 am

Празненството течеше със пълна сила и навсякъде се виждаше веселите и щастливи лица на присъстващите,който се забавляваха на воля и танцуваха на дансингът.След като поздрави рожденичката и изсказа свойте най-искренните пожелания,Ричард се отправи към една от големите маси,който се намираха във залата и се настани на своето място.Скоро и всички останали се присъединиха към него и всеки зае своето място на масата,на която бяха сложени безброй различни ястия и сладкиши,по който първокурсникът обожаваше.Тъй като по характер не беше от тези,който много говорят и са във центърът на вниманието,момчето завърза непринуден разговор със Бил от Рейвънклоу,със когото много си допаднаха и установиха приятелство.Найстина цялата атмосфера беше толкова хубава и вичко беше така украсено и подредено,че той за едни миг си помисли,че е се намира във приказките.Дойде и дъбгоочакваният момент и всички застанаха около голямата сметанова торта и се приготвиха да опитат от приказната торта.Поканените започнаха да пеят Happy Birtday и Елисабет духна свещите на торта.Чуха се силни аплодисменти от страна на гостите и всички започнаха да си взимат от чудесната торта,която бееш толкова огромна,че можеше да стигне и за една дузина войници.
На първкурсникът му стана приятно,че са го поканили на празненство и се надяваше да се сближи със останалите,тъй като досега не беше излизал много и предпочиташе да стой малко по-встрани от шумотевицата и суматохата,която правеха останалите ученици във Хогуортс.
Върнете се в началото Go down
Изабел Франше д'Епре
Първи курс - Рейвънклоу
Първи курс - Рейвънклоу
Изабел Франше д'Епре


Брой мнения : 54
Join date : 11.02.2009
Age : 31

Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 10:46 am

Изабел несъмнено бе закъсняла за началото на празненството,но тъй като Лиз и беше приятелка реши,че е удачно да се появи.С Нейт бързо се приготвиха и се отправиха към Балната зала.Огромните дъбови врати бяха отворени,а от самата зала се чуваше глъчката на празненството.Двамата бързо влязоха вътре...
-Виждаш ли я някъде? - попита Изабел
-Ъъъ...не!
-Ето я - каза момичето след момент
Изабел веднага бе познала Лиз,с красива дълга рокля и невероятно красива прическа.
-Лиз - Бела помаха на момичето,за да я изчака - Да отидем да й честитим
И така с Нейт се отправихме към Лизи,която направо грееше
-Честит рожден ден,Лиз.Пожелавам ти щастие,късмет,любот...и всичко най-най-хубвао.
-И успехи с Джеймс - допълни с усмивка Нейт
-Благодаря ви...е,забавлявайте се - лицето й се озари от широка усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рождения ден на Елизабет Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рождения ден на Елизабет Потър   Рождения ден на Елизабет Потър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Рождения ден на Елизабет Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Трезор №765 Елизабет Потър
» Нужната стая на Елизабет Потър
» Къщата на Елизабет Стоун
» Трезор № 173 на Елизабет Стоун
» Имението "Девиншър" на семейство Потър.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Балове :: Зала за рожденни дни-
Идете на: