Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За Грифиндорци

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

За Грифиндорци Empty
ПисанеЗаглавие: За Грифиндорци   За Грифиндорци Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 9:05 am

Малкото магазинче се намираше в края на улица Диагон-Али. От горе до долу бе в червено и златно и пълно с грифиндорски неща. Тениски, шапки, шалове и куп други неща, тук грифиндорците се чувстваха на мястото си...
Стока:
- шал ЦЪК - 30 галеона
- шапка(зимна) ЦЪК - 30 галеона
- мини каре за маса ЦЪК - 35 галеона
- тениска ЦЪК - 70 галеона
- шапка(с козерка) ЦЪК - 50 галеона
- вратовръзка ЦЪК - 40 галеона
- плетена чанта ЦЪК - 45 галеона
- пуловер ЦЪК - 65 галеона
- ръкавици ЦЪК - 55 галеона
- чорапи ЦЪК - 50 галеона
- ръкавици без пръсти
ЦЪК - 35 галеона
- златна гривна ЦЪК - 200 галеона
- чаша ЦЪК - 70 галеона
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

За Грифиндорци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Грифиндорци   За Грифиндорци Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 12:11 pm

Сиси Грейнджър посети още един магазин. Това бе малко магазине в края на Диагон-Али и от горе до долу бе в червено и златно . Тя тихо влезе и започна да разглежда стоката там... Тя дълго се колеба какво да си вземе ,но накрая отиде при продавачката ,усмихна се и каза:
-Здравейте! Бих желала да си взема шал ''Грифиндор'' и вратовръзка ''Грифиндор''.Също и плетена чанта и гривна на Грифиндор.
Жената опакова двете неща и каза:
-Заповядайте.Общо:315 галеона
Сиси плати и излезе от магазина


Последната промяна е направена от Сиси Грейнджър на Сря Мар 18, 2009 2:23 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

За Грифиндорци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Грифиндорци   За Грифиндорци Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 10:29 am

След като излязох от магазина за феникси се запътих към дъното на Диагон-Али, където беше магазина за Грифиндорци. ВЛязох в просторното помещение, което беше цялото в червено и златно. Започнах да разглеждам рафтовете пълни с дрехи и аксесоари, с герба и цветовете на Грифиндор. Продавчката се запъти към мен усмихната и ме попита:
- С какво мога да ви услужа.
- Търся си добавки към униформата за Грифиндор. - обясних аз.
- Елате да ви покажа, зимните аксесоари.
Двете отидохме до идшн близък щанд с шалове, шапки, ръкавици и какви ли не други аксесоари. Там продавачката ме остави да избирам на спокойствие и отиде да посрещне новите клиенти, които токущо бяха влезли. Аз започнах да разглеждам и си избрах: шал, зимна шапка, ръкавици без пръсти, вратовръзка, таниска и една златна гривна с рубини и герба на Грифиндор. Взех нещата, които си бях избрала и ги занесох на касата. Момичето зад касата започна да смята:
- Шала - 30 галеона, шапката - 30 галеона, ръкавиците без пръсти - 35 галеона, вратовръзката - 40 галеона, тениската - 70 галеона и златната гривна - 200 галеона. Общо: 405 галеона.
Аз и подадох парите и взех чантата, в която беше пъхнала покупките ми. Аз излязох от магазина.
Върнете се в началото Go down
kritarsa




Брой мнения : 4
Join date : 30.09.2012

За Грифиндорци Empty
ПисанеЗаглавие: kokl   За Грифиндорци Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 2:07 am

Може ли да си взема шал колко струва
Върнете се в началото Go down
kritarsa




Брой мнения : 4
Join date : 30.09.2012

За Грифиндорци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Грифиндорци   За Грифиндорци Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 2:08 am

жоаж
Върнете се в началото Go down
kritarsa




Брой мнения : 4
Join date : 30.09.2012

За Грифиндорци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Грифиндорци   За Грифиндорци Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 2:08 am

оаж
Върнете се в началото Go down
kritarsa




Брой мнения : 4
Join date : 30.09.2012

За Грифиндорци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Грифиндорци   За Грифиндорци Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 2:08 am

оа
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За Грифиндорци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Грифиндорци   За Грифиндорци Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За Грифиндорци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: На път към замъка :: Към замъка :: Диагон-Али-
Идете на: