Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кандидати за Журналисти

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Кандидати за Журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидати за Журналисти   Кандидати за Журналисти Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 10:26 am

Кандидатите да попълнят следното:

Име:
Дом:
Зaщо искам да съм Журналист?:

Журналиста играе важна роля в изграждането на списанието. Екипа е от общо трима човека, като свободно е само едно място, естествено другите за заети от мен и проф. Здрач.
Журналиста който ще изберем трябва да е изключително добър в писането, защото той ще пише статии, както и ще взима интервюто от префекти и отличници от училището.
Кандидатите да пишат тук. Те ще преминат през 3 кръга в които ще изпитаме тяхните възможности и ще изберем най-добрият.

Ще вземем само ЕДИН журналист!
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Кандидати за Журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: кандидатура за журналист   Кандидати за Журналисти Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 10:37 am

Име:Сияна Николова (Сиси Грейнджър)
Дом:Грифиндор
Зaщо искам да съм Журналист?:
Винаги съм обичала да пиша .Допреди да се включа в този форум съм писала статии в един сайт за МВ.тОВА Е ЕДна моя статия: http://fansite.starwarsbg.org/careefisher-11112008.php (ника ми там е sisi_skywalker) .Надявам се да успея да стана журналист и в този сайт Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Джини Уайт
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Джини Уайт


Брой мнения : 345
Join date : 15.02.2009
Age : 27
Местожителство : на някоя друга планета

Кандидати за Журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидати за Журналисти   Кандидати за Журналисти Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 8:59 am

Аз съм Мария Стойкова в реалносста и Джини Уайт във виртуалния магически свят. Префект на дом Грифиндор. бих искала да се пробвам за Журналист, защото обичам да пиша. Имаме вестник на клас, идеята за който беше моя. Мога бързо да решавам различни проблеми, да работя в екип. Обичам да пиша и прекарвам доста време на компютъра, за това писането на статии няма да ми бъде проблем. Казвали са ми че имам въображение.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кандидати за Журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидати за Журналисти   Кандидати за Журналисти Icon_minitimeЧет Мар 12, 2009 9:05 am

Казвам се Ива, а във форума съм Ванеса Найджълс. От дом Грифиндор съм. Искам да бъда журналист, защото обичам да пиша и това ми се отдава. С вестника на класа се справяме доста успешно. Обичам да се ровя из интернет и ми е приятно да пиша определени статии. Също важно качество, което смятам, че е нужно за един журналист е това да се сработва добрев екип, а намен ми се отдава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидати за Журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидати за Журналисти   Кандидати за Журналисти Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кандидати за Журналисти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидати за Фотографи
» Кандидати за Дизайнери

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Печатница :: Вашите идеи-
Идете на: