Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трети урок

Go down 
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Трети урок Empty
ПисанеЗаглавие: Трети урок   Трети урок Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 10:14 am

Влязох с широка усмивка в стаята и се запътих към катедрата си.
- Здравейте! - поздравих аз, а учениците ми отвърнаха на поздрава хорово и умърлушено.
- Днес няма да визмаме труден урок, а и няма да има домашно, но ви предупреждавам, че това е предпоследният урок за първия срок, после ще направим тест и ще приключим. - оповестих аз с усмивка, а после замахнах с пръчката си към дъската където с наклонени укви се изписа урока.

Трети урок
Драконологията е може би най-благодатната от всички природни науки и в същото време- една от най-старите и най-слабо развитите.Драконите са предмет на изучаване още от зората на човешкия род и въпреки това,колкото и парадоксално да звучи те си остават едни от най-непознатите същества на земята.И така макар много учени да смятат,че вече почти всички представители на световната флора и фауна са добре изследвани,полето на драконологията все още е отворено за вълнуващи разкрития.
Домашно ще дам следващия път, то ще е общо със следващия урок.
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
 
Трети урок
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Трети урок
» Трети урок.
» Трети урок
» Трети урок
» Трети урок

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Трети етаж :: Трети етаж :: Драконология-
Идете на: