Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Трети час(практика) по Куидич

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Трети час(практика) по Куидич Empty
ПисанеЗаглавие: Трети час(практика) по Куидич   Трети час(практика) по Куидич Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 9:01 am

Хайде по един по-дълъг пост как летите.
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

Трети час(практика) по Куидич Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трети час(практика) по Куидич   Трети час(практика) по Куидич Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 9:08 am

Този ден отново имахме Куидич. Аз имах само един час защото не се бях записала на Пророкуване.
Аз се затичах към игрището с моят "Шепот" в ръка. Тъй като бях първа на игрището нямаше никой освен професор Де`Луна.
- Здравейте, професоре. - усмихнах се аз. - Не сме закъсняли надявам се.
- Не, идвате точно на време. - каза тя и ми се усмихна в отговор.
Изчакахме малко и след няколко минути всички бяха тук.
- Е добре, всички на метлите. - каза тя.
Всички яхнаха метлите си и полетяха във въздуха.
Аз толкова се кефех, че отново имаме час по Летене. Той беше един от любимите ми. Днес имаше лек ветрец, който развяваше огнените ми къдрици и те се развяваха зад гърба ми. Видях, че и на Сиси много й харесва, вятъра развяваше и нейната коса, която беше вързана на опашка. Джини, Неса, Криси и Бела се спрявяха доста добре, защото вече бяха практикували това, но Роса се клетушкаше докато летеше. Аз реших да я оставя да пробва да се научи сама, за да не си помисли че и се подигравам и полетях на пред. Направих няколко бавни обиколки за да се позабавлявам, а после няколко бързи и няколко въртеливи. Обожавах този спорт още от както бя станала на три години с мама ходехме редовно да гледаме първенството по Куидич, в която и част на света да беше и не изпускахме местните Лондонски мачове. Също така когато бях на седем мама ми купи първата моя метла, обожавах да летя на нея. След като спрях малко с обиколките за да си почина и да огледам игрището съзрях Джеймс, който ме наблюдаваше усмихнат и другите момчета, която седяха до професор Де`Луна облечени в куидични мантии. Аз се усмихнах и слязох долу при тях.
- От кога седите тук? - попитах аз и целунах Джеймс по бузата ( тове беше последвано ото хихиканията на няколко негови съотборници).
- Достатъчно дълго, че да видя уменията ти в Летенето. - каза той усмихнат.
- И какви са те? - попитах аз заинтересовано.
- Ами доста си добра, но ти трябва практика. - обясни Джеймс. - Ако искаш мога да ти давам частини уроци.
- С удоволствие, но имам чес, така че се връщам във въздуха. - усмихнах се аз и отново го целунах по бузата.
Яхнах отново метлата и полетях право на горе, бях вече на десет метра височена, когато спрях, направих няколко обиколки на супер скорос и после реших да преминавам през головите головите стълбове. Минах наколко пъти през тях с въртене когато чух свирката на професор Де`Луна. Натиснах отново скороста и слязох долу, където все още стояха момчетата и си говореха. Аз стъпих на краката си и сякаш още летях защото вятъра духаше в лицето ми и развяваше косите ми.
- Браво на всички, хайде всички обратно в замъка. - каза професорката усмихната.
- Искаш ли да останеш да гледаш тренировката? - попита ме Джеймс.
- С удоволствие. - казах аз щастлива и седнах на пейката, а момчетата се издигнаха във въздуха.
След малко до мен насядаха Джини, Сиси, Неса, Бела и Криси, явно поканени от приятелите си.
Върнете се в началото Go down
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Трети час(практика) по Куидич Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трети час(практика) по Куидич   Трети час(практика) по Куидич Icon_minitimeПет Мар 13, 2009 12:38 pm

Сиси Грейнджър прибяга до килера за метли и грабна своята ''Драконов полет''.
Тя тръгна с бързи крачки към игрището. Видя,че там е Лизи Потър,която стоеше до Проф.ДеЛуна.
-Здравейте! Забавих ли се?
-Не,идвате тъкмо навреме,г-це!-усмихна се директорката.
-Здрасти,Сиси!-поздрави я Лизи
Скоро дойдоха и останалите.
-Хайде,по метлите!-засмя се Проф.ДеЛуна и всички се качиха на метлите си.
Грейнджър се понесе към небето. Вятърът развяваше вързаната й на опашка коса. Тя направи няколко обиколки,но тъкмо завиваше,когато видя Роса,която леко се клатушкаше на метлата.
-Роси,добре ли си?-извика тя
Приятелката й й се усмихна и и каза ,че всико е наред. Сиси се обърна и погледна надолу. Видя Чарли и останлите от грифиндорския отбор. Те и махнаха. Тя кацна и се усмихна на Чарли. Лизи беше там също.След като отново яхна метлата си,Сиси се бе размечтала. Мечтаеше,как я включват в куйдичният отбор на Грифиндор. Как яхнала ''Драконов полет'' търси снича или бележи голове с куофъла. Тя обичаше да мечтае...
Тя хвърли поглед и към останалите. Лизи летеше чудесно.Джини също. Роса беше сякаш малко изплашена,но се справяше. Криси също се справяше добре. Неса също.
След като чу свирката на учителката, Сиси кацна на игрището ,хвана метлата си и седна до Чарли,до който седеше Джеймс,а до него-Лизи. Елизабет каза:
-Сиси,супер беше!
-Благодаря,ти също Лизи! -усмихна се Грейнджър и погледна към игрището...
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
????
Гост




Трети час(практика) по Куидич Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трети час(практика) по Куидич   Трети час(практика) по Куидич Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 2:31 pm

Ванеса отиде до килера за метли и взе своя Драконов полет. Отиде на куидичното игрище и усити силния вятър в пуснатите си коси. В този момент видя, че Лизи и Сиси са до професор Де`Луна. Тя се запъти към тях.
- Здравейте, госпожице Найджълс. - каза професоркат.
- Здравейте, професоре. - отвърна и грифиндорката. - Здрасти Лизи. Здрасти Сиси. - След малко всички дойдоха.
- Скачайте по метлите и се забавлявайте! - засмя се Де`Луна и момичетата тръгнаха. Неса винаги е обичала да лети и да се носи в безтегловност, така ч обичаше и да лети по време на тренировка. Най - доброто от всичко биши, че все пак това и се отдаваше. След като се отблъсна от земята, тя се изкачи малко по нагоре и погледна към професора. Видя Сиси, Джини, Лизи и Криси. Всички летяха и вятърът се рееше из косите им. За разлиса от останалите момичета Роса се клатушкаше, но и тя схвана бързо какво трябвада направи. Неса направи няколко бързи обиколки, когато съзря Виктор на игрището. Тя слезе долу и го целуна.
- Какво правиш тук? - попита тя механично.
- Не може ли да погледам приятелката си как се рее из въздуха? - отвърна с насмешка той. И двамата се засмяха.
- Ами може. И как се справя тя според теб?
- Бих казал, че е много зле. - каза Виктор и се засмя. - Шегувам се! Чудесна си!
- Мерси! А сега отивам, защото все пак съм в час. Чао!
- До после! А ще останеш ли да ме глудаш?
- Да! - провикна се Ванеса вече излитайки. Издигна се на десетина метра височина и започна да си мисли. За какво ли? За какво може?
Тя искаше да си мисли за Виктор, но в главата и изплува образа на Джо.
- Мразя го! - помисли си тя, но явно го е казала на глас, защото Джини ме попита:
- За Джо ли става въпрос?
- Амиии не бих казала.
- Добре! - усъмнително каза Джини, но в този момент професорката измъкна Неса.
- Всички долу!! - каза тя - Справихте се блестящо, а сега в замъка.
Тогава аз отидох при Лизи, която седеше до игрището , явно поканена от приятеля си да гледа. След малко дойдоха и другите момичета със същата цел.
Върнете се в началото Go down
Джини Уайт
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Джини Уайт


Брой мнения : 345
Join date : 15.02.2009
Age : 27
Местожителство : на някоя друга планета

Трети час(практика) по Куидич Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трети час(практика) по Куидич   Трети час(практика) по Куидич Icon_minitimeПон Мар 16, 2009 11:08 am

Аз отново се бях понесла към игрището. Носех метлата си - Сребристо сияние под мищиница и крачех бодро. Там вече бяха някои от приятелките ми, както и професора.Днес отново щяхме да летим. Аз едва изчаках сигнала на свирката и се понесох във въздуха. Леле честно бях забравила колко невероятно е да летиш, да усещаш вятъра в косата си. Направих няколко кръгчета над игрището и забеляза Лизи.
- Страхотно летиш! - възкликнах аз.
- Летя още от много малка. - усмихна ми се тя.
После ми разказа как не е пропускала мач. Беше ми много интересно но не трябваше да се задържам дълго на едно място.Отново се понесох. Направих няколко кръгчета над игрището и отново попаднах на приятел. Този път Неса. Тя извика нещо неразбрано. Май се отнасяше за Джо. И така аз се издигнах високо, после се спуснах към земята.Беше просто невероятно. Имах чувството че съм като птица. На моменти направо ми се искаше да се гмурна в някое облаче, но не го направих. Това да летиш сигурно беше най-невероятното чувство на планетата ( или поне едно от най-невероятните, защото имаше и други,които съвсем не трябваше да подценявам ). Направих още няколко обиколки и се поогледах да видя кой как се справя, но забелязах че съм останала сама във въздуха. Долу момчетата, приятелките ми и професоре се смееха, защото въобще не бях чула свирката и си бях кръжала самостоятелно още една обиколка. Когато се върнах на земята, последва още малко смях, а след това седнах с приятелките си да погледаме тренировката на момчетата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трети час(практика) по Куидич Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трети час(практика) по Куидич   Трети час(практика) по Куидич Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трети час(практика) по Куидич
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Трети урок
» Трети урок
» Трети урок
» Трети урок.
» Трети урок

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Околностите на замъка :: Дворът :: Куидичното игрище-
Идете на: