Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04!

НЯМАТЕ право да пишете в замъка, позволено е в домовете ви, Хогсмийт, Макрон-Али и Диагон-Али!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Соварника

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Проф. Де'Луна
Директор и Ръководител на дом Слидерин
Проф. Де'Луна


Брой мнения : 482
Join date : 10.02.2009
Age : 31
Местожителство : В спокойствието на ноща...в безкрайното

Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Соварника   Соварника Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 9:26 am

Соварника бе голямо помещения с много прозорци и открит таван. По стените имаше тесни вдлъбнатини с по едно клонче, там обикновенно преспиваха совите на учениците...
Върнете се в началото Go down
http://www.booo.omgforum.net
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника   Соварника Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 8:16 am

Прекосих поляната, минах покрай езерото с огромната сепия и стигнах до кулата, където беше соварника. Изкачих се по стълбите и се озовах в просторно помешение без таван и много прозорци, вътре беше пълно съсъ сови накацали по многобройните поставки. Зърнах Афродита и се запътих към нея. Стъпвах много внимателно, за да не настъпя някое птиче ипражнение ( гадост ). Стигнах до Афродита и я погалих по главичката, тя кацна на ръката ми, която и бях протегнала.
- Това писмо е за мама, но тъй като тя е на работа в Министерството, ще го дадеш на икономката. - обисних аз на совата.
Тя изгука и приех това за "Да" , погалих я още веднъж завързах пакета и писмото за крака и я пуснах през прозореца. Тя политна във въздуха и се скри зад върховете на дърветата от Забранената гора. Аз я проследих с поглед, след това излязох и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника   Соварника Icon_minitimeСъб Фев 28, 2009 10:25 am

След като Сиси излезе от Общата стая тя бързо пое към едно помещение с отворен покрив-Соварника. Тя се изкачи по стълбите и тихо влезе там. Поогледа се. Наблюдаваха я много жълтеникави очи . Тя продължи да търси с поглед и гледаше да внимава къде стъпва.
Скоро тя зърна своята полярна сова Хедуиг и се приближи към нея.
-Здравей, Хедуиг! Виж, донесла съм ти препечен хляб за хапване.
Совата изгука,сякаш казваше ''Благодаря''
-Това е писмо за мама и татко-продължи грифиндорката-Ти знаеш къде живеят. Предай им писмото бързо
Совата хвана писмото в човката си и разпери криле. Младата грифиндорка я наблюдаваше докато совата не изчезна от погледа й ,след което пое обратно към замъка...
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника   Соварника Icon_minitimeНед Мар 01, 2009 11:06 am

Бяха минали няколко дни от миналото посещение на Грейнджър в соварника. Тя,Джини,Криси и Ванеса поеха по пътеката която водеше към сградата с многото прозорци и открит таван.
Грифиндорките изчакаха Сиси да се върне. Тя влезе тихо в соварника, поогледа се за Хедуиг.След като я намери ,даде и печен хляб,погали я и й заръча да прати писмото бързо.
сЛЕД това я изпрати с поглед, докато совата не изчезна от погледа й.
Тя излезе от Соварника,и грифиндорките тръгнаха заедно към замъка...
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника   Соварника Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 3:05 am

Тъй като не бях спазила вечерният час ме бяха наказали да изчистя соварника БЕЗ МАГИЯ! Това беше направо ужасно, нямаше да мога да отида с другите в Хогсмийт докато не изчистя, тази тази ..... гадост. Аз влязох вътре с лопатка и метла в ръце и започнах. Имах чувството, че ще повърна, толкова ми беше неприятно. Но след като имам наказание трябва да го изпълня и продължих да рина. Единствените, които ми правеха компания бяха совите и останалите птици. След малко на ръката ми кацна Афродита и изгука, аз я погледнах, после а погалих и я оставих на една близка греда, защото ми се искаше да свърша по бързо с тази неприятна задача.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника   Соварника Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 3:27 am

Аз бях излязла за малко на стълбите да глътна чист въздух, защото вътре миришеше ужасно. След това се върнах и продължих с чистенето, вече бях изчистала до половината, но имаше още доста, защото помещението наистина беше доста голямо. Афродите беше кацнала на гредата, на която я бях оставила и ме гледаше учудено. Със сигурност се чудеше, защо превя тове, но аз нямаше как да й обясня.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Елизабет Потър


Брой мнения : 487
Join date : 22.02.2009

Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника   Соварника Icon_minitimeВто Мар 10, 2009 3:37 am

Почти привършвах със соварника, радвах се, че най-сетне ще се отърва от тази смрад и започнах да мета по-бързо. След като изчистих изпражненията ( No ), хванах метлата и изметох прахта от пода, бях свършила на излизане погалих Афродита по главичката и й обещах, че ще се върна с малко препечени филийки за нея.
Върнете се в началото Go down
Сиси Грейнджър
Първи курс - Грифиндор
Първи курс - Грифиндор
Сиси Грейнджър


Брой мнения : 398
Join date : 14.02.2009
Age : 28
Местожителство : Diagon-Ali

Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника   Соварника Icon_minitimeНед Мар 15, 2009 9:50 am

Сиси Грейнджър стигна до соварника. Влезе вътре и започна да се оглежда за своята сова Хедуиг. Видя стараТА сова на Чарли -Ерол и совата на Лизи-Афродита. До нея стоеше Хедиг.
Сиси извади едно конче ,завърза писмото за него го закачи за крачето на совата.
-Хедуиг,много е важно това писмо да стигне бързо до мама и татко.Е,разчитам на теб-грифиндорката погали совата по главичката и я просели с поглед,щом тя отлетя.
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartsschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Соварника Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Соварника   Соварника Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Соварника
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Паркът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Пролетна ваканция от 01.04 до 12.04! :: Кулите, най-високите точки на замъка :: Кулите :: Соварника-
Идете на: